Partnerzy strategiczni

Od ponad pół wieku Xerox jest liderem w zakresie technik i usług przeznaczonych do obsługi dokumentów. Aktywnie korzysta z tego dziedzictwa innowacji. Dzięki przejęciu Affiliated Computer Services (ACS) jest teraz światowym liderem w dziedzinie procesów biznesowych i zarządzania dokumentami oraz oferuje szeroki wachlarz globalnych usług, od centrów obsługi klienta po zarządzanie świadczeniami pracowniczymi.

Rodzina produktów XEROX DocuShare to aplikacje stworzone w oparciu o platformę internetową, służące do zarządzania informacją w przedsiębiorstwie. DocuShare pozwala organizacjom dowolnej wielkości na zarządzanie, archiwizowanie, przetwarzanie i dystrybuowanie informacji. DocuShare istnieje na rynku od prawie dwóch dekad. XEROX jest gwarantem tego, że rozbudowa tej platformy i funkcjonalności będzie kontynuowana, by sprostać oczekiwaniom obecnych i przyszłych klientów.

Firma Lexmark jest liderem rozwiązań z zakresu obrazowania i druku. Sprzedaje swoje usługi i produkty w 170 krajach. Konkuruje w obszarach największego wzrostu, m.in. takich jak: inteligentne skanowanie i cyfrowe przetwarzanie obrazu, zarządzanie drukiem, systemy zarządzania zasobami informacyjnymi.

Firma została założona w 1881 roku. Jest producentem urządzeń drukujących oraz kompletnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu. Oki kieruje swoją ofertę głównie do instytucji przedsiębiorstw, specjalizując się w tworzeniu profesjonalnych urządzeń drukujących oraz oprogramowania.

Firma została założona w 1939 roku. Jest producentem drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, palmtopów, serwerów, stacji roboczych komputerów oraz komputerów dla domu i małych przedsiębiorstw. Nieustannie wspiera innowacje w zakresie produktów, skupiając się na trzech głównych filarach: Cloud Computingu, Security oraz Big Data.

Dostawca i integrator nowoczesnych rozwiązań informatycznych, infrastruktury oraz systemów dedykowanych dla sektora telekomunikacyjnego, finansowego, przemysłowego, energetycznego i administracji publicznej.

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT). Oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi.

Firma, która dostarcza zintegrowane rozwiązanie do zarządzania drukiem, oferujące obsługę rozliczeń, zabezpieczenia oraz kontrolę dostępu w urządzeniach wielofunkcyjnych oraz drukarkach, ułatwiające kontrolę kosztów wydruków, jednocześnie zapewniające bezpieczeństwo poufnych dokumentów.

Exea Data Center to pierwsze i obecnie jedyne centrum przetwarzania danych w Polsce z certyfikacją TIER III of Constructed Facility, przyznaną po serii testów przeprowadzonych przez The Uptime Institute. Ponadto Data Center posiada rekomendację „D” Komisji Nadzoru Finansów, spełnia normy Generalnej Inspekcji Ochrony Danych Osobowych oraz posiada wdrożony System Zarządzania Ciągłością Działania.ISO 22301:2013 i Bezpieczeństwem Informacji ISO/ICE 27001:2013.

DEVELOP to marka spółki Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH oferująca profesjonalne, najnowocześniejsze rozwiązania w komunikacji biurowej. DEVELOP w swojej ofercie posiada systemy, oprogramowanie jak i usługi spełniające najbardziej wyszukane potrzeby Klientów w zakresie tworzenia i zarządzania dokumentami. Dzięki szerokiej ofercie produktów i usług DEVELOP jest zaliczany do wiodących marek z sektora rozwiązań biurowych.