Pozyskanie nowego inwestora finansowego

Pozyskanie nowego inwestora finansowego
Opublikowano: wtorek, 20 czerwca 2017

Miło nam poinformować o dołączeniu nowego inwestora do akcjonariatu XSystem – ABS Investment S.A.

ABS Investment S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect, zajmującą się inwestycjami kapitałowymi oraz doradztwem finansowym.

ABS Investment S.A. po nabyciu 230.000 akcji XSystem S.A. posiada obecnie 681.980 akcji Emitenta, które stanowią 9,36% udziału w jego kapitale zakładowym oraz 5,55% udziału w ogólnej liczbie głosów. Wejście do akcjonariatu XSystem S.A. jest związane z bardzo dobrą oceną perspektyw jej rozwoju oraz branży, w której prowadzi działalność.

„Cieszymy się, że ABS Investment S.A. zdecydował się na nabycie akcji XSystem na tak wysokim poziomie. Postrzegamy ABS Investment jako solidnego partnera biznesowego i mamy nadzieję na długą, owocną współpracę, która przyniesie obu stronom wzajemne korzyści.” – ocenia Adrian Weremiuk, Prezes Zarządu XSystem S.A.

„Nastawiamy się na intensywną i długotrwałą współpracę przy tym projekcie. Od pewnego czasu mocno interesuje nas branża digitalizacji i archiwizacji danych. Mamy już za sobą inwestycje w tym obszarze rynku. Wydaje się, że ten rynek czeka dynamiczny wzrost. Autorskie oprogramowanie ACCELO jest w naszej ocenie idealnym narzędziem, które poprawia zarówno funkcjonowanie firmy, jak i jej bezpieczeństwo.” – dodaje Sławomir Jarosz, Prezes Zarządu ABS Investment S.A.

 

Liczymy, że współpraca z nowym inwestorem przyniesie obu stronom korzyści i pozwoli na dalszy wzrost wartości XSystem S.A.

 

Przeczytaj więcej artykułów z tej kategorii
XSystem po raz drugi na konferencji Summit  EOIF GigaCon – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie
XSystem po raz drugi na konferencji Summit EOIF GigaCon – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie
Miło nam poinformować, iż po raz drugi przedstawiciele firmy XSystem zaprezentują nasze autorskie rozwiązanie Accelo na konferencji poświęconej elektronicznemu obiegowi informacji w firmie. …
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Wesołych Świąt Wielkanocnych!
W imieniu całego Zespołu XSystem S.A. pragniemy złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie, wszelkiej pomyślności a także obfitości …
Zaproszenie na śniadanie biznesowe
Zaproszenie na śniadanie biznesowe
Szanowni Państwo Mamy przyjemność zaprosić Państwa na śniadanie biznesowe: Cyfrowe archiwum dokumentów, optymalizacja procesów zarządczych i …