Świat Papieru

Świat Papieru
Opublikowano: poniedziałek, 14 listopada 2011

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania i robienia zakupów w naszym sklepie internetowym, w ofercie którego znajdują się papiery do druku cyfrowego.

Jedyny taki sklep, w którym można zakupić ogólnie niedostępne i niespotykane materiały do druku.

Do końca roku oferujemy niepowtarzalnie niskie ceny!

W celu indywidualnego uzgodnienia cen, prosimy o kontakt telefoniczny:
42 230 20 32 lub drogą  e-mailową na adres: bok@swiatpapieru.pl

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju papiery do druku cyfrowego:


Colotech+ – papier satynowany obustronny do kolorowych wydruków. Wysoka biel, nieprzezroczystość i sztywność gwarantują najwyższą jakość wydruku i wydajność urządzeń.

DCP Ivory –  papier satynowany o doskonałej sztywności i pięknym odcieniu kości słoniowej. Wyprodukowany w 100%
z celulozy EC.

Papiery powlekane – jednostronnie (supergloss) i dwustronnie (gloss) powlekane papiery o bardzo gładkich powierzchniach pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów zarówno na urządzeniach kolorowych jak i czarno-białych. Papier gloss to wydruki o jakości zbliżonej do druku offsetowego, z kolei supergloss to idealny podkład do wydruków fotograficznych.

Papiery ozdobne – różnego rodzaju papiery nadające się na wizytówki, dyplomy i inne okazjonalne wydruki.

Materiały samoprzylepne – media takie jak etykiety, folie, papier a nawet papier magnetyczny. Do druku w każdej cyfrowej drukarce!

Folie prezentacyjne – łatwość tworzenia prezentacji i bezproblemowe wydruki zarówno w urządzeniach laserowych jak
i atramentowych.

Papier samokopiujący – papier samokopiujący dedykowany do kolorowych drukarek laserowych. Umożliwia tworzenie własnych formularzy ankiet, zamówień, dokumentów magazynowych itp. Dostępny w kompletach zawierających oryginał oraz od jednej do trzech kopii o różnej kolorystyce.

Papier niezniszczalny – syntetyczny papier o bardzo dużej odporności na rozerwanie, brud, wodę itp. Wykonane na nim prace nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia. Materiał dedykowany do kolorowych drukarek laserowych.

Media wielkoformatowe – niepowlekany papier kserograficzny klasy A do drukarek i kopiarek laserowych. Doskonały do codziennego użytku – idealna gładkość pozwala uzyskać ostrość i dokładne linie – świetnie sprawdza się przy drukowaniu projektów.

Rozwiązania marketingowe – nabłyszczane okładki do zadruku w urządzeniach laserowych. Po sklejeniu tworzą efektowną teczkę.

Przeczytaj więcej artykułów z tej kategorii
Nowe produkty Xerox® Phaser® 3330  oraz Xerox® WorkCentre® 3335/3345
Nowe produkty Xerox® Phaser® 3330 oraz Xerox® WorkCentre® 3335/3345
Nowe produkty w ofercie Xerox zostały zaprojektowane z myślą o zwiększaniu produktywności. Wyróżnikiem tych urządzeń są funkcjonalności umożliwiające łatwe nawiązywania łączności. Poza tym należy …
Nowość! Xerox WorkCentre 5945/5955
Nowość! Xerox WorkCentre 5945/5955
Od września 2014 roku, w naszej ofercie znalazła się monochromatyczna, wielofunkcyjna drukarka Xerox WorkCentre 5945/5955. Co zapewnia to urządzenie? Wygodę, produktywność, drukowanie mobilne, bezpieczeństwo …
Xerox WorkCentre 3655
Xerox WorkCentre 3655
Monochromatyczna drukarka wielofunkcyjna Xerox WorkCentre 3655 dołączyła do oferowanych przez nas produktów. Dlaczego warto się zdecydować na tą drukarkę?…